Separator do odkurzacza

Separator cyklon odpylacz do odkurzacza

165,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 tygodni

Separator cyklonowy do odkurzacza.

Kolor
Ilość

Separator zamontowany przed odkurzaczem pozwala na oddzielenie 90-99% zanieczyszczeń do osobnego pojemnika na którym zamontowany jest separator.

Dzięki temu filtr odkurzacza lub/i worek nie zapycha się, a odkurzacz pracuje z pełną wydajnością. Bez użycia separatora, siła ssania spada wraz z poziomem zapchania worka/filtra odkurzacza.

Zastosowanie separatora przedłuża życie odkurzacza i zwiększa jego skuteczność. Jest bezobsługowy, trwały i bardzo łatwy do zamontowania.

Może być podłączony do większości odkurzaczy domowych i warsztatowych. Producent zaleca, aby moc odkurzacza była nie mniejsza niż 750W.

Praktyczne wskazówki:

- średnica wylotu i wlotu to 50mm - jeśli redukcja z zestawu nie pasuje do Twojego odkurzacza, możesz zastosować zwykłą redukcję kanalizacyjną 50/32,

- jeśli podczas odkurzania wlot rury zostanie zapchany, a odkurzacz nadal będzie pracował to może dojść do zassania pojemnika jeśli jest on zbyt miękki, a odkurzacz bardzo mocny. Warto zastosować pojemnik ze sztywnymi ściankami lub dodatkowo usztywnić pojemnik.

- separator nie jest w stanie skutecznie zebrać bardzo drobnego pyłu z gładzi gipsowej - jego część i tak poleci do odkurzacza.

Idealny do domu, warsztatu, garażu itp. Niezastąpiony podczas remontu.

Wystarczy zamocować na szczelnym pojemniku i podłączyć - elementy montażowe są w zestawie.

W zestawie:

- separator (w kolorze białym)

- 2 x redukcja z 50/45mm

- 2 x obejma metalowa

- zestaw śrub

Wymiary:

Wysokość całkowita: 32,0cm

Średnica max: 15,0cm

Średnica wylotu/wlotu: 50mm

Średnica podstawy (kołnierza montażowego): 12,0cm

1205425

No customer reviews for the moment.

Rejestracja nowego konta

Już masz konto?
Zaloguj się przez Lub Zmień hasło